Kelime Plus 1.3 (Android)

Kelime Plus

1.3
Kelime Plus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime Plus farklı alanlarda sorulan sorulara cevap vermeye çalıştığımız eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Kelime Plus keyifli bir kelime bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Ücret ödemeden indirebileceğiniz bu keyifli oyunda, televizyon programlarında görmeye alıştığımız türden bir kelime tahmin etme deneyimi bizleri karşılıyor.

Oyundaki temel amacımız bize sorulan soruların cevabını en az harf alarak tahmin etmek. Toplamda 4 dakika süre veriliyor ve bu süre dolmadan 20 soruyu cevaplamamız bekleniyor. Her ne kadar 20 soru için yeterli bir süreymiş gibi görünse de bazı sorular ciddi anlamda zorluk yaşatıyor. Zorlandığınız durumlarda harf satın alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz fakat her aldığınız harf size puan kaybettirecektir.

Kelime Plus'ın en iyi taraflarından bir tanesi de sorular bitince kullanıcıların satın alabileceği soru paketleri sunması. Bu sayede oyunu kısa sürede tüketmeden sürekliliği sağlayabiliyorsunuz. Genel anlamda son derece başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğim Kelime Plus, bulmaca oyunlarından hoşlanan ve genel kültürünü test etmek isteyen her yaştan oyunsever hitap ediyor.

YORUMLAR