Kelimetrik

Kelimetrik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelimetrik intenret üzerinden oynayabileceğiniz bir kelime bulma oyunudur

Kelimetrik eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kelime oyunu olan Kelimetrik'te oyuncular bir yandan birbirleriyle, diğer yandan da zaman ile yarışıyor. Oyunun temel mantığında harfleri birleştirerek kelime üretme yatıyor. Her elde oyun tahtasına farklı harfler yerleştiriliyor ve oyunculara 90 saniye süre veriliyor. Bu süre içerisinde oyuncular oyun tahtası üzerindeki harfleri kullanarak en çok kelimeyi bulmaya çalışıyor.

Kelimetrik internet üzerindne diğer oyuncularla eşleşerek gerçek zamanlı olarak yarıştığınız bir oyun. 3 round olarak oynanan elde en çok kelimeyi bulan oyuncu oyunu kazanıyor. Oyunda yakalanan puanlar ile sıralamalar yapılıyor. Dilerseniz diğer oyunculara karşı, dilerseniz sadece arkadaşlarınıza karşı sıralamanızı görebiliyorsunuz. Karşılaşmalar esnasında rakiplerinizle sohbet etmenize de imkan veriliyor.

YORUMLAR