Kendall & Kylie 1.0.2 (Android)

Kendall & Kylie

Kendall & Kylie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendall & Kylie, Jenner kardeşlerin Android platformuna çıkan resmi mobil oyunu.

Kendall & Kylie, Kim Kardishian’ın üvey kardeşi Kylie Kristen Jenner ve onun küçük kardeşinin mobil platforma çıkmış resmi oyunu.

Katy Perry, Kim Kardishian, Brityney Spears, Demi Lovato ve daha nice ünlü ismin oyununu çıkaran GluGames’in son oyunu Jenner kardeşler. Mobil oyunuyla 100 milyon dolardan fazla gelir elde eden Kim Kardishian’ın sadece kendisinin bulunduğu oyunu değil ailesinin oyunu da oldukça popüler. Android platformunda ücretsiz olarak sunulan ve tabii ki de uygulama içi satın alımlar içeren oyunda moda dünyasının genç isimleri Kendall ve Kylie Jenner’ın hayatına yön veriyoruz.

Moda dünyasına açıldığımız oyunda son stil elbiseler arasından seçimimizi yaparak kendi karakterimizi oluşturuyor ve ardından modaydı paparazzilerdi, fanlardı derken her şeyin göründüğü kadar güzel, süslenmiş olmadığını anlıyoruz. Etkileşimli bol diyalogların olduğu oyunu modaya ilginiz varsa oynamanızı tavsiye ederim ancak uygulama içi satın alımları kesinlikle kapatmalısınız. Zira oyunda 270 TL’ye kadar satın alınabilecek öğeler mevcut.

YORUMLAR