Kendi Düşen Ağlamaz 6 (Android)

Kendi Düşen Ağlamaz

6
Kendi Düşen Ağlamaz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi Düşen Ağlamaz, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen, bir bilgi yarışması oyunudur.

Kendi Düşen Ağlamaz, Android telefon ve tabletler üzerinde çalışan bir bilgi yarışması oyunudur. 

Türk oyun geliştiricisi Doğukan Özcan tarafından yapılan Kendi Düşen Ağlamaz, televizyonlarımızda uzun süre gösterilen bir yarışma programının telefonlarımıza ve tabletlerimize uyarlanmış hali. Birkaç kanalda yayınlanan ve çok izlenen programlar arasına girmeyi başaran Kendi Düşen Ağlamaz, yarışmacılarına büyük paralar veriyor ve bunu kaybemelerini istiyordu. Grup halinde katılan yarışmacılar ise kararsız kaldıkları sorularda paraları bölerek, en çok parayı ellerinde tutmayı amaçlıyordu.

Oyun, televizyon versiyonunun birebir kopyalanmış hali. Soru geldikten sonra cevap vereceğiniz şıkkı seçiyor ve paranızın istediğiniz kadarını şıklar arasında bölüştürebiliyorsunuz. Eğer cevaptan eminseniz bütüm paranızı bir şıkka yatırmanız da mümkün. Fakat bu çok riskli olduğundan 0 emin olmadan böylesine bir işe girişmek doğru olmuyor. Kendü Düşen Ağlamaz'ın oyun versiyonundaki sorular da bir hayli eğlenceli ve güzel hazırlanmışlar. Bilgi yarışması seviyorsanız kesinlikle bakmalısınız.