Kiai Resonance (Android)

Kiai Resonance

Kiai Resonance
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kiai Resonance samurayları konu alan bir mobil aksiyon oyunudur

Kiai Resonance oyunculara heyecanlı bir oynanış sunan online altyapıya sahip bir mobil kılıç savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir samuray oyunu olan Kiai Resonance'da Feodal Japonya dönemine konuk oluyoruz ve Japon kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan samurayların savaşlarına tanık oluyoruz. Oyunda katana adı verilen samuray kılıçlarını kullanarak düşmanlarımızla dövüşmekteyiz. Temel amacımız ise düşmanımız bize kılıcını saplamadan önce onu yok etmek. Bu iş basit gibi görünse de katananızı hangi konumda tuttuğunuz, ne zaman hamle yaptığınız ve rakiinizin hamlenize nasıl cevap verdiği oyunun kurallarını belirliyor. Oyunda tek bir kılıç darbesi sizi öldürebilmekte, bu nedenle hamlelerinizi oldukça dikkatli bir şekilde doğru anda gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Kiai Resonance'ın taktiksel yapısı Japon kültürüne özgü oldukça hoş müzikler ve grafiklerle birleşiyor. Oyunun grafikleri Japon mürekkep çizimleri tadında. 2 boyutlu yapıdaki oyunun grafikleri hazırlanırken ünlü Japon sanatçıların eserlerinden faydalanılmış.

Kiai Resonance içinde farklı oyun modları yer alıyor. Oyunu internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz gibi diğer oyunculara karşı da oynayabilirsiniz.

YORUMLAR