KidLogger

KidLogger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kidlogger programı sayesinde Android cihaz kullanan çocuklarınızın kullanım istatistiklerini rapor olarak görebilirsiniz.

Bu program zararlı yazılımlar barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatiflere göz atmak için Güvenlik kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Artık neredeyse çocuklar da dahil herkesin cebinde bir akıllı telefon ya da tablet olduğu bir gerçek. Android işletim sistemi bu mobil cihazların büyük çoğunluğunda bulunuyor ancak Android'in açık yapısının pek çok tehlikeyi de beraberinde getirdiği ortada. Çocuğunuz herhangi bir şekilde mobil cihazında zararlı olabilecek içerikleri ziyaret ettiğinde bunu ebeveynlerin kontrol etmesi çok zor ve önlem alabilmek için Kidlogger gibi çeşitli keylogger uygulamaları mevcut.

Kidlogger, Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunuluyor ve sahip olduğu raporlama yetenekleri sayesinde çocuğunuz akıllı cihazını kullanırken neler yaptığını raporlar halinde alabiliyorsunuz.

Uygulamanın genel yetenekleri arasında şunlar yer alıyor:

  • Ziyaret edilen web sitelerini görme
  • Arama ve mesajlaşma kayıtları
  • Telefonun nerede olduğuna dair bilgi
  • Uygulamalara ayrılan vakit
  • Fotoğrafların listesi

Uygulama elbette sadece çocuk kontrolü için değil, çok kişinin kullandığı mobil cihazlara zarar gelmesini önlemek için de kullanılabilir durumda. Bu şekilde cihazları kullananların ne tür işlemler yaptıklarını net olarak görebiliyorsunuz.

Sık sık mobil cihazların güvensizliğinden şikayet ediyorsanız kendi cihazınıza da yükleyebilir, böylece herhangi bir çalınma durumunda cihazın kimde olduğunu görebilirsiniz.

YORUMLAR