Kido All Star 1.0 (Android)

Kido All Star

1.0
Kido All Star
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kido All Star mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

Kido All Star eğer basketbolu seviyorsanız ve şut atma yeteneklerinize güveniyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil basketbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Kido All Star'da oyunculara zorlu bir şut atma mücadelesi sunuluyor. Oyunda bir şut atma yarışmasına katılıyoruz ve zamana karşı yarışıyoruz. Hedefimiz ise belirlenentopları çemberden geçirip en çok sayıyı yapmak ve en yüksek puanı yakalamak. Bu işi ne kadar süre içerisinde gerçekleştirdiğimiz de ölçülüyor. Her bölümü geçebilmek için belli sayıda topu potaya isabet ettirmemiz gerekiyor. Ne kadar az zamanda isabet sayısını yakalarsak o kadar yüksek puan yakalıyoruz.

Kido All Star kolay bir şekilde oynanabilmekte. Şut çekmek için yapmanız gereken parmağınızla ekranda topa dokunarak topu çekmek ve sonrasında ekranda beliren kılavuz çizgilerini izleyerek topu fırlatmak. Bu işi doğru bir şekilde yaptığınızda sayı yapıyorsunuz ve 100 puan kazanıyorsunuz.

Kido All Star oyunculara ödül kazanma imkanı da veriyor. 6'lı Pınar Kido paketlerinden çıkan şifreyi uygulama üzerinden girdiğinizde iPad Mini ödüllü çekilişe katılabiliyorsunuz.

YORUMLAR