King of Thieves (Android)

King of Thieves

King of Thieves
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    504

  • Üretici

    ZeptoLab UK Limited

King of Thieves kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil platform oyunu

King of Thieves eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan King of Thieves, Cut the Rope gibi başarılı yapımlarıyla tanıdığımız ZeptoLab tarafından geliştirilmiş bir başka oyun. King of Thieves'de ana kahramanımız küçük bir hırsız. Kahramanımızın macerası tutsak edildiği hapishaneden kaçmasıyla başlıyor. Sonrasında ise kendi zindanımızı kuruyoruz ve tarihin gördüğü en büyük hırsız olmak için maceraya atılıyoruz.

King of Thieves temel olarak mücevherleri ve altınları çalmaya çalıştığımız bir beceri oyunu. Çok oyunculu altyapıya sahip olan King of Thieves'de altınları ve mücevherleri diğer oyuncuların zindanlarından çalmamız gerekiyor. Oyunu oynayan her oyuncu kendi zindanını farklı tuzaklarla donatabiliyor ve bu sayede her seferinde karşımıza farklı bir zindan tasarımı çıkıyor. Bu tuzakları aşabilmek için ise kahramanımızı doğru zamanlama ile yönlendirmemiz gerekiyor. Kahramanımız sürekli ilerlerken ekrana dokunarak zıplamasını sağlıyoruz. Yön değiştirmek için ise duvarları kullnarak diğer yöne doğru zıplayabiliyoruz. Paralel uzanan duvarlar arasında arka arkaya zıplayarak da yukarıya doğru çıkabiliyoruz.

King of Thieves renkli 2 boyutlu grafiklerle donatılmış bir mobil oyun. Oyunu tek dokunuşla oynayabiliyorsunuz. Sevimli kahramanlara sahip olan King of Thieves her yaştan oyuncuya hitap etmekte.

YORUMLAR