Kingdom Conquest II

Kingdom Conquest II
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Kingdom Conquest II, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Aslında sadece bir aksiyon oyunu olarak nitelemek bu oyun için az kalabilir çünkü pek çok kategoriden elementleri bir araya getirmiş diyebilirim.

Dünyaca ünlü Sega firması tarafından geliştirilmiş olan Kingdom Conquest II, pek çok tarzı bir araya getiren bir oyun diyebilirim. Rol yapma elementlerini, şehir ve kaynak yönetimi ile birleştiren, aynı zamanda kart toplama tarzını aksiyon ile harmanlayan bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Bu kadar çok farklı tarzı bir araya getirmek biraz karmaşaya yol açmış olsa da hala eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Oyun, öylesine oyun arayanlar için çok ideal değil çünkü gerçekten çok zaman harcamanızı bekliyor.

Çünkü şehir ve kaynak yönetiminin yanında sıra tabanlı savaşları ile ninjalar ve diğer yaratıklara karşı savaşıyor, bununla birlikte gerçek zamanlı oyun yapısı ile de sürekli başına durmak zorunda kalıyorsunuz.

Bütün bunlarla birlikte o kadar da zor bir oyun olmadığını belirtmek gerek. Sadece ilk başta biraz oyun modlarında vakit harcamanız ve ustalaşmanız gerekiyor. Daha sonra o kadar da zorlanmadan oynayabiliyorsunuz.

Siz de bu tarz her türden kategoriyi bir araya getiren oyunları seviyorsanız, Kingdom Conquest II'yi denemelisiniz.

YORUMLAR