KingsRoad 3.11.0 (Android)

KingsRoad

KingsRoad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KingsRoad güzel grafiklere sahip bir mobil RPG oyunudur

KingsRoad güzel grafikleri ve bol aksiyonu bir araya toplayan aksiyon RPG türünde bir mobil RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan KingsRoad'da fantastik bir maceraya atılmaktayız. Bu fantastik macerada toprakları şeytani güçler tarafından saldırıya uğrayan bir krallığa konuk oluyoruz. Bu krallığın topraklarını korumak ve cehennemin hizmetkarlarıyla savaşmak için ise 3 kahraman gönüllü olarak öne çıkıyor. Bize bu 3 kahramandan birini seçerek oyuna başlama imkanı verilmekte. Dilersek kılıç ve kalkan kullanmakta usta olan ve yakın mesafede düşmanlarına büyük hasar verebilen bir savaşçı olabiliyoruz, dilersek büyü gücünde usta olan ve etrafa alev topları fırlatarak yakıp kavurabilen bir sihirbaz olabiliyoruz, dilersek de ok ve yayı ile nişan alma yeteneklerini konuşturan bir okçu olabiliyoruz. Kendine has yeteneklere sahip olan kahramanlarımız farklı oyun dinamikleri de sunuyor.

KingsRoad'da bize verilen görevleri tamamladıkça ve yaratıkları yok ettikçe tecrübe puanı kazanıyoruz. Biriken tecrübe puanları seviye atlamamızı sağlıyor. Seviye atladıkça yeni yetenekler öğrenebiliyoruz ve daha güçlü ekipmanları kullanabiliyoruz. Oyun boyunca karşımıza zorlu bölüm sonu canavarları çıkıyor. Bu canavarları yok edince büyülü silah ve ekipmanlar, altın ve yüksek miktarda tecrübe puanı kazanabiliyoruz.

KingsRoad sahip olduğu çok oyunculu oyun modu ile oyunculara online olarak savaşma imkanı veriyor. Birçok farklı büyülü silah ve eşyanın yer aldığı oyun uzun süren bir eğlence sunmakta, güzel grafikler oyuna artı puan kazandırıyor.

ARTILAR

Güzel grafikler

EKSİLER

YORUMLAR