Kısa Çöp

Kısa Çöp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kısa Çöp, genellikle yapılacak bir iş için gönüllü bulunamadığı durumlarda kullandığımız yöntemlerden biri olan kısa kibrit çekme oyununu mobil cihazlarımıza taşıyan ücretsiz ve eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Kısa Çöp, arkadaşlarınız veya aileniz ile birlikteyken yapılacak herhangi bir iş için gönüllü olmadığında kullandığımız en iyi yöntemlerden biri olan kısa kibrit çöpü çekme oyununu mobil cihazlarımıza taşıyan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulamayı ücretsiz olarak yükleyerek, benzer durumlarla karşı karşıya kaldığınızda hemen kısa kibrit çöpü çekme oyununu açarak, işi yapacak kişiyi belirleyebilirsiniz. Markete gitmek ve mutfaktan birşeyler getirmek gibi ufak tefek işler için kullanabileceğiniz yöntem, oyun haline getirelerek Android cihazlarımız üzerinde oynanabilir hale getirilmiştir.

6 kişiye kadar oynayabileceğiniz oyun sayesinde artık zor durumda kibrit aramaya çalışmanız gerekmek. Hemen Android telefon veya tabletinizi çıkartarak kısa çöpü kimin çekeceğiniz ve işi kimin yapacağını belirleyebilirsiniz.

Oldukça sade ve basit bir uygulama olan Kısa Çöp, tamamen şansa dayalı bir oyundur. Oyunda ekrandaki kibrit çöplerinden birini seçmeniz yeterli. Daha sonrasında ise seçtiğiniz kibrit çöpünün kısa olmaması için beklemelisiniz. Sizde evde veya arkadaşlarınız ile birlikteyken sık sık benzer durumlar ile karşılaşıyorsanız, Kısa Çöp uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.