Kitap Dostum 1.1 (Android)

Kitap Dostum

1.1
Kitap Dostum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kitap Dostum, takas yoluyla ücretsi kitap alabileceğiniz, kitap önerileri alabileceğiniz bir mobil uygulama.

Kitap Dostum, Türkiye’deki tüm kitapseverleri bir araya getiriyor. 250.000’in üzerinde kitabın yer aldığı uygulamada takas yoluyla ücretsiz olarak alıp okuyabilmenin yanı sıra sizinle benzer zevklere sahip kitap dostlarıyla sohbet etme şansına sahipsiniz. Dijital ortamda da kitap okuyan biriyseniz Android telefonunuza indirmenizi öneririm.

250.000 kitap, 77.000 yazar ve 3500 yayın eviyle içerik kalitesini ortaya koyan Kitap Dostum, kitap okumayı seven kişileri buluşturuyor. Okumak istediğiniz kitaba adını yazarak veya barkod okuyucu ile kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Daha da güzeli daha önce o kitabı okumuş kişilerin puan ve yorumlarını, kitap özetini görebiliyorsunuz. Siz de aynı şekilde okuduğunuz kitaba puan verebiliyorsunuz. Yalnız puan verme, yorumlama, kitabı okuyan kişilerle iletişime geçebilmeniz için platforma ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Popüler ve yeni çıkmış binlerce kitabı takas yapma koşuluyla ücretsiz sunan Kitap Dostum, kitaba ve kitap okumaya yönelik farkındalığı artırmayı amaçlıyor. Umarız, başarılı olurlar diyelim.

YORUMLAR