Knights & Dungeons : 3.3.14 (Android)

Knights & Dungeons

Knights & Dungeons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RPG dünyasında mücadele edeceğiz.

Paradox Interactive’in başarılı mobil oyunlarından birisi olan Knights & Dungeons: Epic Action RPG dünyanın dört bir yanındaki aksiyon severleri karşı karşıya getiriyor.

Mobil rol oyunları arasında yer alan ve ücretsiz olarak dağıtılmaya devam edilen Knights & Dungeons: Epic Action RPG ile oyuncular kendi karakterlerini diledikleri gibi yaratbilecek, geliştirebilecek ve daha güçlü bir yapıya kavuşturabilecekler. Kaliteli grafiklerin ve kusursuz oynanış mekaniklerinin yer aldığı mobil rol oyununda seviyemizi yükselterek daha güçlü rakipler ile karşı karşıya gelebileceğiz. Oyuncular görsel efektler ile açık bir atmosfer de mücadele edecekler.

Birbirinden farklı alanlarda mücadele edeceğimiz yapımda yanımıza evcil bir hayvanda alabileceğiz. Bu evcil hayvan savaşlarda bizlere yardımcı olacak. Keşfedebileceğimiz sonsuz zindanlar eşliğinde mücadele edeceğimiz yapımda haftalık etkinlikler de karşımıza çıkacak. Kendi şöfalyemizi tasarlayarak dünyanın çeşitli yerlerindeki rakipler ile karşı karşıya gelecek ve onları yenmeye çalışacağız.

Mobil platformlarda ücretsiz olarak yayınlanan Knights & Dungeons: Epic Action RPG, gerçek zamanlı olarak oynanıyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR