Tekir
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    132

  • Üretici

    Komote

Tekir uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda markaların düzenledikleri en son indirimlere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Tekir uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanan indirim meraklılarını cezbedebilecek uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamadan faydalanarak hangi markanın ne zaman hangi kampanyaları ve indirimleri gerçekleştirdiğini hemen öğrenebiliyorsunuz ve böylece alışverişlerinizi daha ekonomik yoldan gerçekleştirmek de mümkün hale geliyor.

Uygulamanın arayüzü oldukça temiz ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış. Bu sayede indirimler, markalar, kampanyalar ve ürünler arasında gezinmenin çok daha kolay bir hal aldığını söyleyebilirim. Elbette Tekir'in en son kampanya güncellemelerini alabilmesi için internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmamalısınız.

Uygulamada oldukça fazla sayıda şirket yer alıyor ve bu şirketlerin markalarının hepsi yine çok sayıda kategoriyi dolduruyor. Böylece sadece kıyafet ya da moda indirimleri değil, banka kampanyalarına kadar oldukça geniş bir kategori desteği bulmak mümkün hale geliyor.

Tekir'e üye olarak bir hesap açan kullanıcılar ise marka ve ürün tercihlerinin kaydedilmesini sağlayabiliyorlar ve bu sayede beğenilen markaların indirimleri hakkında bildirimler alma imkanı doğuyor. Kampanyaların başlangıçlarında gelen bildirimlerin yanında hemen bitmeden önce de bildirimler olması sayesinde bir şekilde unutma ihtimaliniz olan indirimlerden de haberdar olabiliyorsunuz.

Kampanyaları her zaman vaktinde ve hızlıca takip etmek isteyenler göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR