Kono

Kono
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kono uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm toplantı ve ajanda organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kono uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının toplantı, organizasyon ve buluşmalarını çok daha organize bir şekilde düzenleyebilecekleri bir ajanda uygulaması diyebilirim. Sadece tek taraflı bir ajanda uygulaması olmaması ve etkinliğinize dahil olan herkesi de işin içine katması sayesinde kullanırken pek çok davet işleminin de oldukça hızlanacağını söyleyebilirim. Sade ve kullanışlı bir arayüzle birlikte gelen uygulama, biraz cihaz ve konum seçiyor ve her cihaza yüklenemiyor ancak yükleyebilenler için iyi bir yardımcı olacaktır.

Uygulamayı hem siz hem de iş arkadaşlarınız kullandığında, herkesin kullanıcı adı üzerinden ajandası kontrol ediliyor ve böylece yeni bir toplantı düzenlemek istediğinizde, davetli olan kullanıcıların takvimleri ile sizinki birleştirilerek en uygun buluşma zamanı otomatik olarak kararlaştırılıyor. Böylelikle herkese teker teker toplantı ve ajanda takvimini sormaya gerek kalmıyor ve anında bir zaman belirleyebiliyorsunuz. Davet edilen kişilere giden otomatik bildirimler sayesinde yeniden hatırlatmanıza da gerek kalmıyor.

Google takvim, iCal gibi takvim servisleriyle uyumlu bir şekilde çalışabilen uygulama, her an her yerden takviminize erişebileceğinizi de garanti ediyor. Çok uluslu bir şirkette çalışanlar ise zaman farklılıklarını kompanse edebilen Kono ile tüm katılımcıların telekonferanslara vaktinde katılmalarını sağlayabiliyorlar.

Buluşma veya toplantı konumunu da harita üzerinde gösterebilen ve sizi doğru koordinatlara navigasyon ile gönderen Kono, en uygun şekilde doğru yerde olmanızı sağlıyor ve bu esnada trafik durumunu da dikkate alıyor. Uygulamayı kullanmayan kişilere gönderilen e-posta ve SMS bildirimleri ise Kono'ya sahip olmayanların da toplantılardan haberdar olabilmesini sağlıyor.

Yeni bir organizasyon ve ajanda uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR