KonserVe 1.1.0.0 (Android)

KonserVe

KonserVe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KonserVe uygulaması ile Garanti sponsorluğunda düzenlenen etkinlikleri takip edebilirsiniz.

KonserVe, Garanti Bankası sponsorluğunda gerçekleşen tüm etkinlikleri Android akıllı telefon ve tabletinizden takip edebileceğiniz bir uygulamadır. Etkinlik takviminizi takip etmenin yanı sıra etkinlik biletinizin barkodunu okutabilir, beğendiğinizi etkinlikleri Facebook ve Twitter’dan paylaşabilir, etkinlik alanından check-in yapabilirsiniz.

Sadece Garanti sponsorluğunda gerçekleşen etkinliklere yer verilen uygulamada puan sistemi de yer almaktadır. Her Biletix bileti için 100 puan kazanabilirsiniz. Ancak davetiye ve promosyon gibi ücretsiz biletlerden puan kazanamıyorsunuz. Biletinizi okutarak puan kazanmanın yanında etkinliği sosyal ağ hesaplarınızda paylaşarak ta puan kazanabilirsiniz. Facebook ve Twitter üzerinden paylaştığınız her etkinlik için hesabınıza 5 puan aktarılıyor. Kazandığınız puanları kullanarak konser bileti, albüm, kulaklık gibi çeşitli ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

KonserVe, yerinden duramayan etkinlikten etkinliğe atlayan her gencin akıllı telefon ve tabletinde bulunması gereken bir uygulama.

YORUMLAR