Kuaför Nerde

Kuaför Nerde
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kuaför Nerde, bayanların mobil cihazları üzerinden kontrol ederek kendilerine en yakın kuaförü bulabilecekleri ücretsiz bir Android uygulama.

Kuaför Nerde, kendinize en yakın kuaförleri arayarak bulabildiğiniz ve isterseniz randevu alabildiğiniz başarılı bir Android uygulama. Ücretsiz olarak sunulan uygulama üzerinde kadın ve erkek bölümleri yer alıyor. İstediğiniz şekilde filtreleyerek kuaför araması yapabilirsiniz. Erkeklerin daha az sıkıntı yaptığı bu konuda bayanlar kimi zaman çılgınlaşabiliyor. Özellikle farklı bir şehire yada bilmediği bir semte giden kadınların kuaför ihtiyacı olduğunda rahatlıkla yakınlarındaki kuaförleri bulabilirler.

Uygulama ve hizmet verilen internet sitesi henüz yeni olduğu için, bulabileceğiniz kuaför sayısı az olabilir yada hiç bulamayabilirsiniz. Fakat kısa süre içerisinde gelişeceğini düşündüğüm uygulama sayesinde tüm kuaför işlerinizi kolayca halledebileceksiniz.

Uygulama üzerinde randevu almak istediğiniz kuaförün doluluk oranını görerek, eğer çok dolu ise farklı bir kuaför bulabiliyorsunuz. Yakın çevrenizdeki kuaförleri listelemekle yetinmeye uygulama, size kuaförler ile ilgili detayları da sunuyor. Tasarım açısından pek de iç acıcı olmayan uygulamanın zamanla güzelleşeceğini düşünerek sizlere de öneriyorum. Tasarımı şık olmamasına rağmen kullanımı oldukça kolay. Bu sayede işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer her istediğiniz anda size en yakın kuaförü bulmak istiyorsanız Kuaför Nerde uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR