KUFU-MAN

KUFU-MAN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KUFU-MAN çarpık bir bilim-kurgu evreninde geçen, yüksek aksiyon içeren ücretsiz bir sidescroller oyunudur.

Android cihazlar için ücretsiz olarak ulaşılabilen aksiyon/sidescroller oyun KUFU-MAN sizlere gerçek retro tadını yeniden yaşatmak için göreve hazır!

2XXX'li yıllarda, dünyanın robotlar tarafından yönetildiği bir evren düşünün! Dünyayı kurtarmak için dahi bilim adamı Dr. Hidari, kedi tipi bir robot olan KUFU-Man'i üretir ve gerçek savaş başlar. Yaratıcı olmalı ve size saldıracak cani robot furyasına karşı koyabilmelisiniz.

Oyunun tüm bölümleri boss dövüşü içerdiğinden KUFU-MAN'de zorlanmak sizin için basit bir döngü halini alacak. Her zaman galip olmanız için savaşa girmenize gerek yok, yeterince akıllı davranırsanız başarıya ulaşan anahtarı bölümlerin içinden seçebilirsiniz.

Retro oyun severler için çok güzel bir seçim olacak KUFU-MAN, piksel grafikleri ve bir o kadar da heyecanlı ve dinamik oynanışıyla efsanelerden Mega-Man'i andırıyor. Oynanışta da benzer özellikler göstererek zıplama ve dash mekanizması zamanlamanızı ustalaştıracak şekilde tasarlanmış. Oyunun müzikleri de aynı temada 8-bit olarak retro müzik havasını tamamen yansıtıyor. Oyunu oynarken ses ve müziklerden büyük zevk alacak, bölümlerin zorluğundan kendinizi alamayacaksınız.

Yapımcı, KUFU-MAN'i retro oyun severlere özellikle öneriyor. Ayrıca uzun oyun sevmeyenler (KUFU-MAN 2 saatte bitrebiliyor), çizgi-roman hikayelerine alışkın oyuncular, dünyayı kurtarmak isteyen oyuncular ve elbette kedi seven oyuncular KUFU-MAN'i kesinlikle kaçırmamalı.

YORUMLAR