KULA

KULA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KULA, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir top yeme oyunudur.

KULA, bağımlılık yaratıcı Agar.io'nun mobil cihazlara uyarlanmış hali olarak tanımlayabileceğimiz eğlenceli bir top yeme oyunu. Saatlerce başından kalkmayacağınız bir oyun olduğu konusunda şimdiden sizi uyarmam gerekiyor. Zira bu çılgınlığa yürek dayanmıyor. Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız bitmek bilmeyen oyuna hazır olun. Gelin nasıl oynandığına birlikte bakalım.

Yem ol ya da ye! Evet sloganımız bu. KULA, son zamanlarda karşılaştığım en basit, eğlenceli ve heyecan dolu oyunlardan bir tanesi diyebilirim.Oyundaki amacımız sahip olduğumuz topu diğer topları yemek için kullanmak ve beslenerek büyümek. Ne kadar büyük bir topumuz olursa o kadar güçlü oluyoruz ve yenilmezliğimiz tescilleniyor.

Bu noktada bir hatırlatma yapmakta fayda görüyorum. Eğer Agar.io oynamışsanız bilirsiniz, daha büyük topları yiyebiliyorsunuz. Yani korkup kaçmayın, KULA'da da yiyebileceğinizi düşündüğünüz büyük bir topa yaklaşın ve gücünüzü gösterin. İlk başta sahip olduğumuz küçük topumuz oldukça hızlı hareket edebiliyor ve ekranda bulunan yemleri kolayca yiyebiliyor. Ancak topumuz büyüdükçe ve yemlendikçe hızı da giderek düşüyor ve dikkatli olmanız gereken zaman artıyor. Oyunun kontrolleri de çok basit: Ekrana dokunarak topunuzu taşıyabilirsiniz ve ikinci parmağınızla ekrana dokunarakta topunuzu bölebilirsiniz.

Uzun soluklu ve sizi saatlerce akıllı cihazınızın başından ayırmayacak bir oyun arıyorsanız KULA'yı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Her yaştan insanın online olarak oynayabileceği bu oyunu denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR