Kutup Macerası

Kutup Macerası
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kutup Macerası eğlenceli bir Android oyunudur

Kutup Macerası oyun severelere eğlenceli bir macera sunan bir mobil beceri oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyun olan Kutup Macerası'nda sevimli fok balıklarının ve onlara yardımcı olmaya çalışan bir eskimonun hikayesi konu alınıyor. Fok balıkları ne kadar sevimli olsalar da her yıl derileri için acımasızca avlanmaktalar. Bu duruma dikkat çekmeye ve bilinç oluşturmaya çalışan oyunda eskimo kahramanımızla birlikte fok balıklarını avcılardan korumaya çalışıyoruz.

Kutup Macerası oynanış olarak oldukça eğlenceli bir yapıya sahip. Oyunda temel amacımız üzerinde bulunduğumuz buz kütlesinden düşmeden fok balıklarına doğru yönelen avcıları buz gibi kutup sularının derinliklerine itmek. Bu iş için bir fok balığına biniyoruz ve dokunmatik kontrollerle fok balığını yönetiyoruz. Oyunda avcıları dışarı ittikçe ortaya çıkan altın balıkları toplayarak mağazadan özel güçler satın alabiliyoruz.

Kutup Macerası'nda 4 farklı bölüm, 5 farklı süper güç, kaliteli 3 boyutlu grafikler ve ses efektleri ve Facebook üzerinden arkadaşlarımızla yarışma şansı bizi bekliyor.

YORUMLAR