Kuzgun

Kuzgun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kuzgun mobil uygulaması Android kullanıcılarının haber, radyo ve televizyon servislerine aynı platformdan ulaşmasını sağlayan bir haber uygulamasıdır.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda kullanılabilen Kuzgun mobil uygulaması radyo dinleme, haber ve televizyon izleme servislerini aynı anda sunan bir mobil haber uygulamasıdır.

Kuzgun mobil uygulamasında gündemden geri kalmamak adına aradığınız her şey bir tek uygulamya toplanmış durumda. Kuzgun uygulamasında ulusal radyo istasyonlarını dinleyebilirsiniz. Ayrıca müdavimi olduğunuz radyo kanallarını favorilerinize ekleyebilir ve hemen her an elinizin altında tutabilirsiniz. Uygulamada Alem FM, JoyTürk, Number 1 ve Kral FM gibi Türkiye’nin en popüler radyo kanallarına erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Kuzgun mobil uygulamasında ulusal televizyon kanallarının canlı yayınlarına da erişmeniz mümkün Kanal D, TV8, Show TV, NTV ve TRT kanallarının yanı sıra uluslararası kanalları da canlı izleyebilirsiniz. Radyo ve televizyon hizmetlerinin yanı sıra en iyi haber sitelerini de Kuzgun mobil uygulamasında bulmanız mümkün. Ulusal ve uluslararası haber kaynaklarının tüm içeriklerine ulaşabilir ve dilediğiniz haberi sonra okumak için favorilere ekleyebilirsiniz. Kapsamlı bir haber uygulaması olan Kuzgun’u Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR