Landit 1.0.2 (Android)

Landit

Landit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fizik tabanlı bir platform oyunu olan Landit ile her adında mükemmel inişler için büyük bir çaba sarfedeceksiniz.

Uzay aracını yükselirken hayranlıkla izlediğimiz çoktur ama bu mekikleri indirmenin ne denli bir çile doğurduğunu, ne kadar zorlu süreçlerden geçildiğini bilenimiz pek de bir azdır. Bu konu ile ilgili bir Android oyunu yapmaya karar veren BitNine Studio isimli bağımsız oyun geliştiricileri Landit isimli bir çalışma ile karşımızda. Aslında bu tarz oyunların sayısı az denilmeyecek kadar var ve burada en önemli sınav bu türe bir yenilik katmak olsa gerek. Landit bunu yandan ilerlemeli ve platform oyunu benzeri dinamiklerle başarıyor diyebiliriz.

Oyunda kendini hissettiren ironik mizah anlayışı, platform dinamiklerinin üstüne artı bir keyif katmayı başarıyor. Rengarenk bölüm tasarımları ve buradaki çeşitlilik de oyundan sıkılmanıza engel olan önemli bir unsur. Farklı gezegenlerin farklı ekosistemi içerisinde hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz bu oyunda en önemli düşmanlarınızdan biri de yerçekimin ta kendisi. Ağırlı planlı olarak hesaplayıp her aşamada doğru inişler yaptığınızdan emin olun.

Android tablet ve telefon kullanıcıları için tasarlanmış olan sıradışı bir beceri oyunu olan Landit ounseverlere tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama içi satın alma seçeneklerinin de bulunmaması nedeniyle reklam ekranlarının sıkça çıkma ihtimali yüksek. Oynarken internet bağlantınızı kapatmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR