LAWLESS

LAWLESS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LAWLESS, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynarken nefesinizin kesileceği heyecanlı ve aksiyon dolu bir Android oyunudur.

LAWLESS, iOS versiyonundan sonra Android versiyonuda çıkan oyunda kendi çetenizin kontrolünü sağlayarak dünyanın en iyi suç örgütünü oluşturmaya çalışıyorsunuz. Oldukça heyecanlı ve aksiyon dolu olan Lawless'ın yüksek kaliteli grafikleri ve oyundaki karakter kontrolünün hassaslığı, sizi adeta kendinizden geçirebilir.

Android platformu üzerinde bulunan kaliteli oyunlardan bir tanesi olan Lawless'da hapishaneden yeni çıkmış ve içerdeyken kurduğu bağlantılar sayesinde iş yapmaya başlayan bir karakteri kontrol edeceksiniz. Zor durumlar için kendinize bir çete kurarak bu çete ile birlikte tehlikeli işler yapacaksınız.

Müthiş silah ve patlama efektleri ile birlikte oynarken mermilerin bir saniye bile durmadığı oyunda düşmanlarınızı öldürmek için onların üzerlerine hedef alarak ekrana dokunup ateş etmelisiniz. Oyunda düşmanlarınızı öldürmek çalabildiğiniz her şeyi çalmanız gerekiyor. Silahlarınızdaki mermiler bitince kenara çekilerek tekrar doldurabilir ve savaşa kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

90 yıllarda Los Angeles'da geçen oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğiniz farketmeyebilirsiniz.

Özellikler:

  • Dalgalar halinde gelen düşmanlarıızı farklı silahlar kullanarak yok etme
  • 100 farklı silah türü
  • Aylık olarak düzenlenen etkinlikler
  • Arkadaşlarınızdan destek alma
  • Etkileyici 3 boyutlu grafikler

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı bir aksiyon oyunu arıyorsanız Lawless'ı ücretsiz olarak indirerek mutlaka oynamanızı tavsiye ederim. Ayrıca oyun içerisinde oyun keyfinizi bozacak rahatsız edici reklamlar gösterilmemektedir.

Not: Oyun boyutu yaklaşık 350 MB olduğu için WiFi ile internete bağlı iken indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR