LeanDroid 1.9.1 (Android)

LeanDroid

LeanDroid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LeanDroid Android uygulamasıyla cep telefonunuzun batarya ömrünü uzatıp cihazınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Akıllı cihazların en önemli sorunu şüphesiz şarjının çabuk bitmesidir. Özellikle telefonu sürekli kullananlar için gün içerisinde 2-3 kez telefonu şarj etmek gerekebilir. Özellikle internete bağlıyken ise şarjı tutabilmek neredeyse imkansız. Size bu kadar şarj lazımken boş durmayıp bazı batarya destek uygulaması kurmanın zamanı gelmiş.Bu uygulamalardan biriside LeanDroid.

LeanDroid uygulaması akıllı cihazınızın şarjını biraz daha tasarruflu kullanmanızı sağlayabilecek bir uygulama. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama Android mobil işletim sisteminde çalışıyor.

Pil ömrünü arttırmak için geliştirilmiş bu uygulama sizin internet bağlantınızı denetliyor ve kullanmadığınız zaman interneti kapatıyor. Sadece internet özelliğiyle kalmayan LeanDroid, bildirim sistemi ve çeşitli bağlantıları denetleyip onları da kapatma yetkisi var. Ama bu tasarrufları yaparken sizi rahatsız etmeden sessiz bir şekilde çalışıyor. Oldukça basit bir ara yüzü olan bu uygulama cihazı kullanırken ilk olarak etkinleştirilmesi gereken özelliği  ayarlayabiliyor. Bataryanızda ne kadar şarj kaldığını güncel şekilde gösterip ne kadar internet sinyali kullandığınızda bildirmekten geri kalmıyor. Anlamadığınız bölümde yardım sayfasını okuyarak uygulamayı kullanabilirsiniz.