LED Blinker 6.6.3 (Android)

LED Blinker

LED Blinker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telefonunuza gelen bildirimlerin hangi uygulamadan geldiğini öğrenebilmek için, her uygulamaya farklı renklerde LED ışıkları ayarlayabilirsiniz.

LED Blinker uygulamasını kullanarak, telefonunuza gelen cevapsız çağrılar, SMS ve diğer bildirimlere ayrı ayrı LED ışıkları atayabilirsiniz.

Android işletim sistemli telefonlarımıza her gün pek çok bildirim alıyoruz. Bu bildirimlerin nereden geldiğini öğrenmek için elbette açıp bakmamız gerekiyor. LED Blinker uygulaması da, bildirim gönderen çeşitli uygulamalara birer LED ışığı ayarlayarak bu bildirimlerin nereden geldiğini kolayca fark etmenizi sağlıyor. Örneğin; cevapsız çağrılar için kırmızı, SMS için beyaz, Facebook bildirimleri için mavi ya da WhatsApp uygulaması için yeşil LED ışığı ayarladığınızda bu bildirimleri fark etmeniz oldukça kolay hale geliyor.

Sadece uygulamalar için değil, cihazdaki diğer bildirimler için de renk ataması yapabileceğiniz LED Blinker uygulaması; pil durumu, hat sinyali, şarj oluyor uyarısı, hatırlatmalar ve telefonunuzda yüklü diğer uygulamalar için de bu işlemleri gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Android Lollipop ve Android KitKat sürümlerinde çalışan LED Blinker uygulamasını ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR