Legacy Quest: Rise of Heroes

Legacy Quest: Rise of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legacy Quest: Rise of Heroes, Android platformunda hack & slash tarzında kaliteli bir oyun.

Legacy Quest: Rise of Heroes, fantastik dünyanın kapılarını aralayan hack & slash oyunlarına ilginiz varsa oynarken kendinizi kaptıracağınız kaliteli bir mobil oyun. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyunda dünyayı kötü büyücülerin elinde kurtarmak için savaşıyorsunuz. Goblin ve orkların gücünü de arkanıza alarak meydan okuyorsunuz.

Klasik bir hikayeye sahip olmasına karşın kendini oynattıran, görsel efektlerle desteklenmiş etkileyici grafikler sunan sıra tabanlı rpg (rol yapma) oyunu Legacy Quest: Rise of Heroes. Oyunun adından da tahmin edeceğiniz üzere yine bir kahramanlık öyküsü yazmanız isteniyor. Ancak bu sefer yönettiğiniz orduda sadece cesur savaşçılar yok. İnsanlardan katbekat güçlü yaratıkları da ordunuza katma, daha da güzeli eğitme, kullandıkları silahları geliştirme şansı veriliyor. Seçilebilir 30’dan fazla savaşçı ruha sahip karakter bulunmakta; her ay da yenileri ekleniyor.

"Not: Oynamak için aktif internet bağlantınızın olması gerekiyor. İlk yüklemede veri indirmesi gerçekleştirdiğini de ekleyeyim."