LEGO Ninjago Shadow of Ronin (Android)

LEGO Ninjago Shadow of Ronin

LEGO Ninjago Shadow of Ronin
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Ninjago Shadow of Ronin güzel grafiklere sahip bir mobil aksiyon RPG oyunudur

LEGO Ninjago Shadow of Ronin güzel grafiklere ve sürükleyici bir oyun yapısına sahip olan aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir ninja oyunu olan LEGO Ninjago Shadow of Ronin'de LEGO Ninjago evreninde geçen bir hikaye konu alınıyor. Oyundaki serüvenimiz Ninjago'nun Ronin tarafından saldırıya uğramasıyla başlıyor. Kara samuraylar tarafından desteklenen Ronin ordusu antik bir kalıntı niteliğinde olan Obsidyen Kılıcı'nı ele geçiyor. Bu kılıcın büyülü gücü ise hedeflerinin hafızasını silebilmesi. Ronin bu silahın yardımıyla ninjaların hafızaları yok ederek onları savunmasız bırakıyor. Biz de bu ninjalara yardım etmeye ve hafızalarını geri kazanmalarını sağlamaya çalışan bir kahramanı yöneterek oyuna dahil oluyoruz.

LEGO Ninjago Shadow of Ronin klasik hack and slash dinamiklerine sahip. Oyunda aksiyonu yoğun bir şekilde yaşayabileceğinizi söyleyebiliriz. Oyun boyunca özel mekanları ziyaret ederken çeşitli bineklerin üzerinde havada süzülerek yok alabiliyorsunuz. Oyun kontrolleri genel olarak kolay, ayrıca farklı kontrol sistemleri arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

LEGO Ninjago Shadow of Ronin'in grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR