Letz!

Letz!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Letz!, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Letz!, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal etkinlik ve arkadaşlık uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz ve bol bol gezebileceğiniz bir atmosfer sağlayan Letz!'i mutlaka denemelisiniz.

Sosyal etkinlik ve tanışma uygulaması olarak ön plana çıkan Letz!, yeni insanlarla tanışıp can sıkıntısı yaşamamanızı sağlıyor. Özgürce buluşma ayarlayıp yeni yerler keşfetme olanağı sağlayan uygulama, evde durmayı sevmeyenlerin telefonlarında mutlaka olması gerekiyor. Kullanıcılarının arkadaşlarıyla hızlı ve güvenli bir şekilde buluşmasını sağlayan Letz'e Facebook hesabınızla giriş yapabiliyorsunuz. Basit bir kullanıma sahip olan uygulamada yapmak istediğiniz etkinliği konu başlığına yazıyor ve daha sonrasında da detay vererek ilan oluşturuyorsunuz. Böylece arkadaşlarınız ya da diğer insanlar etkinliğinize katılabiliyor ve aynı şekilde sizde başkalarının etkinliklerine katılım sağlayabiliyorsunuz. 

Güncel etkinlikleri takip için birebir olan Letz!, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir uygulama diyebilirim. Kolay bir kullanıma ve hoş menülere sahip olan Letz! sizleri bekliyor. Eğer gezmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seven biriyseniz bu uygulama sizin için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Letz! uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR