LifeStats 0.91.73 (Android)

LifeStats

LifeStats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LifeStats uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda hangi zamanda nerede ne kadar vakit geçirdiğinizin kayıtlarını görebilirsiniz.

LifeStats uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin hayatlarının her anında nerelerde, ne zaman ve ne kadar durduklarını kayıt edebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir yaşam kaydı uygulaması. Adından da anlayabileceğiniz gibi size dair istatistikleri tutan uygulama, böylece daha sonra ne için ne kadar zaman harcadığınızı analiz edebilmenizi sağlıyor diyebilirim.

Uygulamanın kolay kullanılır ancak yeteri kadar detay sunan arayüzü sayesinde kullanırken zorlanmanız mümkün değil fakat istediğiniz kadar detaya da inebiliyor ve dolayısıyla hayatınızı analiz edebiliyorsunuz. Bilhassa otomatik günlükler tutmak isteyenler ya da vaktini daha iyi değerlendirmek isteyenlerin bu bilgilerden faydalanabileceklerine inanıyorum.

Cihazınızın GPS bilgilerinden faydalanan uygulama, devamlı olarak GPS bağlantısını kullandığı için mobil cihazınızın pili biraz daha az süre gidebilir ancak yapılan optimizasyonlar sayesinde kontrol aralıklarının pili çok fazla tüketmeyecek şekilde düzenlendiği üreticisi tarafından da açıklanıyor. Böylece uygulamayı kullandığınız için herhangi bir an şarjsız kalma ihtimaliniz oldukça düşüyor.

Gezmeyi ve yeni yerler görmeyi sevenlerin de beğeneceğine inandığım uygulama, sık sık seyahat edenlerin tüm gittikleri yerleri unutmamalarını sağlayacaktır. Eğer hafızanız kısa dönemliyse ve dün bile ne yaptığınızı hatırlamıyorsanız sizin için iyi bir hatırlatıcı olacaktır.

YORUMLAR