LIFT CAR

LIFT CAR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LIFT CAR eğlenceli bir mobil sonsuz koşu oyunudur

LIFT CAR ilginç bir oynanış yapısına sahip olan ve kısa sürede bağımlılık haline dönüşebilen bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan LIFT CAR'da bavullarını arabalarına yükleyip tatile çıkan bir ailenin yolculuğuna katılıyoruz. Kahramanımız olan aile araçlarına bindikten sonra yola çıkıyorlar; fakat trafik oldukça sıkışık olduğu için zamanında tatil yerine varabilmeleri mümkün olmayacak gibi görünüyor. Neyse ki aracımızda özel bir süspansiyon sistemi yer alıyor ve tek bir dokunuşumuzla aracımız alçalıp yükselebiliyor. Aracımızın bu özelliğinden faydalanarak trafikteki araçları atlatmaya ve hızlı bir şekilde yolumuzda ilerlemeye çalışıyoruz.

LIFT CAR'da bitmek bilmeyen bir yolculuk bizi bekliyor. Oyunda ne kadar uzun süre yol alırsak o kadar yüksek puan kazanıyoruz. Aracımızı yükselterek arabaların ve diğer engellerin üzerinden rahatça geçebiliyoruz; fakat zamanında alçalarak elektrik direkleri ve köprüler gibi engellere çarpmamamız gerekiyor. Oyun bu yönüyle reflekslerimizi test etmekte.

LIFT CAR'da çeşitli bonusları toplayarak süper hızlarda önümüzdeki araçları yok ederek ilerleyebiliyoruz. Toplayacağımız değerli eşyalarla farklı araçların kilidini açabiliyoruz. Oyunda farklı hava şartları, güzel grafikler ve değişik mekanlar oyuncuları bekliyor.