LightBike 2 1.0.4 (Android)

LightBike 2

LightBike 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LightBike 2, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

LightBike 2, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu. Motor yarışlarını seviyorsanız bu orijinal, farklı ve aynı zamanda bir o kadar eğlenceli yarış oyununu denemelisiniz.

Tron adlı filmi eminim ki duymuşsunuzdur. Işıklarla dolu bir platformda yarışan motorların konu alındığı bir film olan Tron pek çok hayrana sahip olmuştu. Bu yüzden de Tron benzeri pek çok oyun geliştirildi.

LightBike da mobil cihazlara yapılmış olan Tron benzeri oyunlardan bir tanesi. İlk oyunun devamı niteliğinde olan oyunda uzayda ışık hızında yarışlar yapıyor ve dünyanın her yerinden farklı oyunculara karşı yarışıyorsunuz.

LightBike 2 tabi ki konsepte uygun olarak neon renkleri ve canlı ışıklara sahip grafikleri ile dikkat çekiyor diyebilirim. Bununla birlikte kolay kontrollere sahip olması da oyunun her yaştan oyuncuya hitap etmesini sağlıyor.

Devam oyununa eklenmiş olan yeni zıplama butonu ise oyuna daha stratejik bir yapı katmış. Bununla birlikte yeni 3D bölümler, yeni "Death match" yani ölüm maçı modu da oyuna eklenenler arasında diyebiliriz.

Gerçek zamanlı yarışlar yapabildiğiniz oyunda dünyanın her yerinden rakiplerle karşılaşabiliyorsunuz. Bununla birlikte sürekli olarak level atlıyor ve sizin yetenek ve level seviyenizdeki insanlarla yarışıyorsunuz.

Eğer siz de motor yarışı oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR