Lightbringers: Saviors of Raia

Lightbringers: Saviors of Raia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lightbringers: Saviors of Raia bolca aksiyon içeren eğlenceli bir mobil oyundur

Lightbringers: Saviors of Raia oyunculara bolca eğlence sunan ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak oynanabilen aksiyon RPG türünde bir mobil oyundur.

Lightbringers: Saviors of Raia bize Raia adlı gezegende geçen bir kıyamet senaryosu sunuyor. Raia bir süre önce kaynağı bilinmeyen bir saldırı nedeniyle harap olmuş ve gittikçe çürümeye başlamıştır. Bu çürüme sürecinde gezegen üzerindeki canlılar birer birer dehşet verici yaratıklara dönüşmeye başlamış ve diğer canlılara saldırarak korku ve terörün gezegende hakim olmasına neden olmuşlardır. Gezegen üzerinde bu yaratıklarla baş edebilecek tek güç ise Lightbringer adlı kahramanlardır. 

Biz de oyuna Lightbringer adlı kahramanların bir tanesini seçerek başlıyoruz ve yaratıkların karşısına çıkarak masum insanları korumaya çalışıyoruz. Kahramanımızı seçtikten sonra kullanacağımız silahımızı belirliyor ve maceraya atılıyoruz. Oyun durmak bilmeyen bir aksiyon sunuyor. Ekranda aynı anda yüzlerce yaratıkla çarpıştığınız sahneler oyunda bolca yer almakta. Oyunun RPG öğeleri sayesinde eğlencemiz daha uzun süreli oluyor ve karakter gelişimi sayesinde kahramanımızı oyunda ilerledikçe güçlendirebiliyoruz.

Lightbringers: Saviors of Raia bize görevleri diğer oyuncularla birlikte tamamlama imkanı da veriyor. Eğer bu türde oyunları seviyorsanız Lightbringers: Saviors of Raia hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR