Lightseekers 1.7.1 (Android)

Lightseekers

Lightseekers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lightseekers, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Lightseekers, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon dolu sahnelerin ve zorlu oyunların yer aldığı Lightseekers ile zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir oyun olan Lightseekers, farklı silahların ve dünyaların yer aldığı bir macera oyunudur. Keşif görevlerine çıktığınız oyunda düşmanlarınızın üstesinden gelmeli ve farklı zorluktaki küçük oyunları tamamlamalısınız. Yeni yerler keşfetmeye çalıştığınız oyunda fantastik savaşlara dahil oluyorsunuz. Kontrol ettiğiniz karakteri sürekli geliştirerek güçlü bir hale geliyor ve dünyanın gizem dolu geçmişini ortaya çıkarıyorsunuz. Dişli rakiplerinizin de yer aldığı oyunda yeteneklerinizi sergilemeli ve özel güçlerinizi kullanmalısınız. Harika bir atmosferde geçen oyunda işiniz bir hayli zor. Dikkatli olmalı ve tüm düşmanlarınızı ortadan kaldırmalısınız. Zaman geçirmek için tercih edebileceğiniz Lightseekers sizleri bekliyor.

Yüksek kaliteli grafiklere sahip olan oyun aynı zamanda harika animasyonlarıyla da dikkatimizi çekiyor. İnternet bağlantısı gerektiren oyunda arttırılmış gerçeklik deneyimi de yaşayabiliyorsunuz. Lightseekers oyununu sakın kaçırmayın.

Lightseekers oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR