LIL' KINGDOM 1.4.1 (Android)

LIL' KINGDOM

LIL' KINGDOM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz simülasyon oyunudur.

Lil' Kingdom, başarılı bir mobil oyun firması olan Glu Mobile tarafından geliştirilmiş ve milyonlarca insan tarafından indirilip oynanmış bir simülasyon ve krallık kurma oyunudur. Kendi büyüleyici yeraltı krallığınızı kurup büyütmeniz gereken bu eğlenceli oyunu Android cihazlarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Bu oyunda yeraltına doğru derinlere kazmalı, kendi büyüleyici kalenizi inşa etmeli ve bunu çalışkan vatandaşlarla doldurmalısınız. Eğer oynadıysanız Tiny Tower isimli oyuna hayli benzerlikler gösterdiğini söyleyebiliriz. Çeşitli tiplerde insanların olduğu oyunda hepsinin kendine özgü özellikleri var.

Oyunda bölümleri ve görevleri tamamlamalısınız fakat bunun için insanların verdiğiniz görevleri tamamlamasını beklemeniz gerekiyor. Eğer sabırsız bir insansanız ve hızlı ilerleyen oyunları seviyorsanız bu oyun size göre olmayabilir.

Tiny Tower'dan farklı olarak bu oyunda örneğin mini bebek ejderhalar yetiştirebilirsiniz. Bu ejderhalar da yine görevleri tamamlamanıza yardım edecektir. Size verilen görevleri zamanında tamamlayabilirseniz ek koleksiyon ürünleriyle ödüllendiriliyorsunuz.

Oyunun grafikleri de çok hoş görünüyor. Bir çok mini animasyon ve hayli detaylandırılmış hareketlerle herşeyi çok iyi bir şekilde görebiliyorsunuz. Aynı şekilde sesler de grafiklere eşlik ediyor ve oyunu daha da fazla oynanabilir kılıyor.

YORUMLAR