Linea Drift 1.3 (Android)

Linea Drift

1.3
Linea Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Linea Drift mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir drift oyunudur

Linea Drift eğer araç kullanmayı ve araçlarla akrobatik hareketler yapmayı seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil araba yanlama oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Linea Drift'te oyunculara FIAT Linea'ya oldukça benzeyen bir aracı kullanma imkanı veriliyor. Telif hakları sebebiyle oyunda bu aracın ismi kullanılamasa da görünüm olarak oyundaki araç gerçek FIAT Linea'nın hemen hemen aynısı.

Linea Drift bize özgürce aracımızla yanlayarak lastik yakma imkanı sunuyor. Oyun aracımızı farklı kontrol seçeneklerinden birini kullanarak yönetebilmekteyiz. Dilerseniz klasik dokunmatik kontrolleri, dilerseniz direksiyon tabanlı kontrol sistemini, dilerseniz de hareket sensörleri yardımıyla kontrol sistemini tercih edebilirsiniz.

Linea Drift'de aracınızı araç içi kokpit kamerasıyla kontrol edebilmeniz de mümkün. Oyunda farklı grafik kalitesi ayarları bulunuyor. Ayrıca aracınızı modifiye edebiliyorsunuz ve görünümünü tercihlerinize göre değiştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR