LinguaLeo 2.1.7 (Android)

LinguaLeo

LinguaLeo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LinguaLeo uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizden İngilizce öğrenebilirsiniz.

LinguaLeo uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak en kolay yoldan İngilizce öğrenebileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve kullanıcılarına sağladığı etkili öğrenme yöntemi sayesinde kesinlikle denemeniz gerekenlerden bir tanesi. Sorunsuz ve bedelsiz bir şekilde öğrenebileceğiniz İngilizce’yi uygulamada pratik etme ve hayat koşullarına göre deneme imkanına da sahipsiniz. Uygulamanın arayüzü ve tasarımı da dil öğrenme sürecini daha kolay hale getirebilecek şekilde düzenlenmiş.

Uygulamada dil öğrenirken bir hikayeyi takip ediyoruz ve böylece heyecan bir an eksik olmuyor ve öğrendiklerimizi anında test etmek mümkün hale geliyor. Gramer, kelime bilgisi, konuşma, dinleme gibi farklı alanlardaki dil yeteneklerini geliştirebilmenizi sağlayan uygulamanın temel özelliklerini de dilerseniz kısaca listeleyelim;

  • Tüm platformlarda senkronizasyon
  • Çeviri tercihleri
  • Kelime dağarcığı
  • Sözlük uygulaması
  • Telaffuz ve seslendirmeler
  • Alıştırmalar ve egzersizler

LinguaLeo’yu kullanırken diğer mobil platformlar ya da web arayüzünden de devam edebilir, böylece kaldığınız yerden dil öğrenmeyi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Tek bir cihaza bağlı olmamak LinguaLeo’nun en dikkat çeken yetenekleri arasında yer alıyor.

Eğer İngilizce öğrenmeyi zor buluyor ve sancısız bir şekilde yeni çözümler arıyorsanız uygulamaya göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR