Linkagoal 1.0.1 (Android)

Linkagoal

Linkagoal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Linkagoal, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hedef tabanlı bir sosyal ağdır.

Linkagoal, kullanıcıların hedeflerini paylaşıp yorumları takip edebildiği, tavsiye alabildiği ve sonuçlarını yazdığı hedef tabanlı sosyal ağ olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletler ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz uygulamada, yeni nesil sosyal medya ağlarından birine yakından göz atabilirsiniz. 

Herkesin bir hedefi vardır değil mi? Herhangi bir başarı hedefinden bahsetmiyorum, kişisel hedeflerde olabilir. Şu kadar kilo vereceğim, dönem sonuna kadar şu kadar kitap okuyacağım, proje ödevini şu tarihte teslim edeceğim, bu yaz Maldivler'e tatile gitmeyi planlıyorum vs... Linkagoal işte bu tarz hedefleri bir sosyal medya platformunda bir araya getiriyor ve kullanım kolaylığı sayesinde hedeflerinizi çevrenizle rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz. 

Öncelikle uygulamanın oldukça başarılı olduğunu söylemekte fayda var. Tasarım olarak yeni nesile gayet uygun olduğunu söyleyebilirim. Amacını ise yukarıda yazdığım gibi insanların kendi hedeflerini oluşturma ve paylaşmaya teşvik etmeye çalıştığı şeklinde özetleyebiliriz. Kullanımı da bir o kadar kolay. Sisteme bir hedef eklerken kullanıcıların önce bir hedef eklemeleri gerekiyor. Daha sonra hedefin açıklamasını ve kategorisini yazıyorsunuz. Diğer kullanıcılar bu hedefleri görüyor ve sırasıyla şu işlemleri gerçekleştirebiliyor: Beğeni, yorum, tavsiye ve hedefe ulaşmak için gerekli olan adımları paylaşabiliyorlar. 

Hedef tabanlı sosyal ağ olan Linkagoal uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tek kötü yanı şimdilik İngilizce olması ve genellikle yabancıların kullanması. Ülkemizde kullanımı yaygınlaştıkça önemli bir yer edineceğini düşünüyorum. Bu bağlamda denemenizi mutlaka öneririm. 

YORUMLAR