Linken

Linken
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Linken Android cihazlarınızda keyifle oynayabileceğiniz kaliteli bir bulmaca oyunudur.

Linken özellikle grafik kalitesiyle dikkat çeken eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyundaki temel amacımız ekrandaki şekilleri birleştirerek yolu tamamlamak. İlk bölümler görece olarak daha kolay fakat bölümler geçtikçe işimiz zorlaşıyor. Git gide daha komplike şekiller arasında kaybolmaya başlıyoruz.

Oyunda toplamda 400 bölüm bulunmakta. Bu bölümler 10 farklı seviyeye paylaştırılmış durumda. Bölümleri tek tek geçerek bir sonraki bölüme geçmeye çalışıyoruz. Zorlandığımız bölümlerde yardımcı kullanarak işimizi kolaylaştırabiliyoruz.

Başta da belirttiğimiz gibi oyunda göz alıcı muhteşem grafikler kullanılmış. Bu grafiklere ek olarak aynı kalitede tasarlanan ses efektleri oyundan aldığımız keyfi katlıyor.

Genel olarak bir hayli başarılı bir bulmaca oyunu olan Linken türü sevenler tarafından mutlaka denenmeli. Bulmaca oyunlarının genel sorunu olan monotonlaşma bu oyunda da bir nebze var fakat gerek görseller gerekse ses efektleri oyunu kesinlikle değerli kılıyor.

YORUMLAR