Lionheart: Kara Ay 1.2.3 (Android)

Lionheart: Kara Ay

Lionheart: Kara Ay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek oyuncular ile savaşlara katılacağız.

Mobil platformun ünlü isimleri arasında yer alan Cheetah Games yeni oyunu olan Lionheart: Kara Ay oyunculara ulaşmaya devam ediyor.

Mobil rol oyunları arasında yer alan Lionheart: Kara Ay ile oyuncular gerçek zamanlı olarak dünyanın çevresinden oyuncular ile mücadele edecekler. İnanılmaz grafiklere ve animasyonlara sahip olan oyunda yepyeni bir RPG deneyimi karşımıza çıkacak. Farklı karakterlerin ve yaratıkların yer aldığı mobil oyunda şampiyonlardan oluşan güçlü bir ordu kuracak ve savaşlara dahil olacağız.

Mobil oyunda sürükleyici bir hikayeye şahit olacak ve stratejik savaşlara tanıklık edeceğiz. Oyun içerisinde mücavherler ve iksirler toplayacaki Karanlık Kristal’i ile savaşarak onu yenmeye çalışacağız. Tehlikeli ve sürükleyici yapısı ile dikkatleri çekecek olan mobil rol oyununda her şampiyonun kendisine özgü bir hikayesi olacak.

Kolay kontroller eşliğinde oynayacağımız yapımda oyuncular 100’ün üzerinde şampiyon ile tanışacaklar. Farklı ve eğlence yüklü bir savaş sistemi eşliğinde rol yapacağımız oyunda yeni yetenekler de keşfedebileceğiz.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR