li.st

li.st
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

li.st uygulaması ile Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde gezi deneyimlerinizi diğer insanlara aktarabilirsiniz.

li.st, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Seyahat tutkunu biri için mutlaka denenmesi gereken bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Farklı yerlerde yaşadığınız deneyimleri bir arada tutmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. İlgi çekici deneyimlerinizi diğer insanlarla paylaşabilir ve diğer insanların gittikleri yerleri online bir şekilde kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Eğlenceli topluluklara katılabilir, bilgilerinizi paylaşabilir ve ilginç şeyler keşfedebilirsiniz. Fotoğraf GIF, konum ve metin eklenebilen postlar oluşturarak durum güncellemeleri de paylaşabilirsiniz. Bambaşka bir sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkan uygulama hayata dair herşeyi içeriyor. Müzik, gezi, mizah ve daha fazlası bu uygulamada sizleri bekliyor olacak. Basit ve kullanışlı arayüzü ile çok seveceğiniz bir uygulama olduğu da söylenebilir. İlginç insanları bu uygulama sayesinde keşfedebilirsiniz. Arama özelliği sayesinde ilginizi çeken şeyleri kısa sürede bulabilirsiniz. Sadece gezi değil başka konulardaki deneyimlerinizi de bu uygulama sayesinde paylaşabilirsiniz.

li.st uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR