LockMyPix 2.1.2 (Android)

LockMyPix

LockMyPix
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LockMyPix, Android cihazınız üzerinde istediğiniz fotoğraflarınızı şifreleyerek güvenli bir şekilde istenmeyen gözlerden saklamanızı sağlyan yararlı bir uygulamadır.

Herkesin cebinde bulunan akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde fotoğraf çekilmediğimiz an kalmadı desem yanılmam sanırım. Fakat bu fotoğraflarınızı cihazlarınız üzerinde istediğiniz şekilde koruyabiliyormusunuz? Cevabınız hayır ise LockMyPix aradığınız Android uygulamasıdır.

Her insanın kendine özel bir yaşantısı vardır ve dolayısıyla aynı şekilde fotoğraf ve videoları da olabilir. Kimi zaman sevgilinizle, kimi zaman arkadaşlarınızda belki eğlence belki de farklı bir amaçla özel fotoğraflar çekilebilirsini. Tabi bu fotoğrafların başkaları tarafından görülmesini de istemek en büyük hakkınız. Özellikle de meraklı yakınlarınız varsa bir şifreleme uygulamasına kesinlikle ihtiyacınız vardır.

Tüm fotoğraflar ve videolarınızı güvenli bir şekilde şifreleyerek sizin dışınızdaki kullanıcıların erişmesini engelleyen LockMyPix, ücretli olmasına rağmen ödeyeceğiniz ücreti sonuna kadar hakeden gelişmiş bir Android şifreleme uygulamasıdır. Uygulama temel olarak istediğiniz fotoğrafları ve videoları şeçerek şifrelemenizi sağlıyor. Belirleyeceğiniz özel bir PIN kodu sayesinde de diğer kişilerin bu fotoğraf ve videoları PIN kodunu girmeden erişimini engelliyor. Ayrıca bazı durumlarda sahte bir PIN oluşturarak önceden seçtiğiniz bazı resimlere ulaşabiliyorsunuz.

AES şifreleme sistemi kullanılan uygulama sayesinde tüm özel fotoğraf ve videolarınız güvende olacaktır.

Özellikler:

  • Sınırsız fotoğraf şifreleme ve saklama
  • Şifrelediğiniz fotoğraf ve videoların galeriden kaldırılması
  • Şifreli olarak yedekleme yapabilme
  • Sahte giriş
  • İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanabilme

Sizde meraklı tanıdıklarınızdan özel fotoğraflarınızı saklamak istiyorsanız LockMyPix'i Android mobil cihazlarınız üzerinde kesinlikle kullanmanızı öneririm.

YORUMLAR