Loner 1.3.3 (Android)

Loner

Loner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loner, hoş bir temada geçen zevkli bir beceri ve dikkat oyunu olarak ön plana çıkıyor.

Loner, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli ve eğlenceli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hoş bir atmosferde geçen oyunda dikkatli olmalı ve yüksek puanlara ulaşmalısınız.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz mükemmel bir refleks ve beceri oyunu olan Loner, huzurlu hissetmenizi sağlayan bir oyundur. Sonsuz oyun kurgusuna sahip olan Loner'da bir uçağı kontrol ediyor ve blokların arasından süzülerek ilerlemenizi gerektiriyor. Taklalar atıp hava da dört dönebileceğiniz oyunda kendine has kurgusuyla da ön plana çıkıyor. 2 baş parmağınızla kontrol sağlayabileceğiniz oyunda gelişmiş bir kontrol mekanizması yer alıyor. Liderlik tablolarına da sahip olan oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyor ve zorlu görevlerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Basit ama etkili bir oyun olarak nitelendirebileceğim Loner'ı sakın kaçırmayın. Eğer boş zamanlarınızda oynamak için bir oyun arıyorsanız Loner tam size göre diyebilirim.

Eşsiz oyun kurgusu ve atmosferiyle dikkat çeken Loner, mutlaka denemeniz gereken bir oyundur. Becerilerinizi sınayıp reflekslerinizi ölçebileceğiniz oyunda son derece dikkatli olmalısınız. Loner'ı sakın kaçırmayın.

Loner oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.