LONEWOLF 1.0.02 (Android)

LONEWOLF

LONEWOLF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LONEWOLF, hikaye odaklı keskin nişancı oyunu ve hem ücretsiz hem de Türkçe.

LONEWOLF, hikaye odaklı kaliteli görsellere sahip hem ücretsiz olarak oynanabilen hem de ufak boyutlu olan tek keskin nişancı diğer bir deyişle sniper oyunu olarak Android platformunda öne çıkıyor.

LONEWOLF’un benzerlerinden en önemli farkı hikaye üzerinden ilerlememiz. Gizemli bir suikastçinin yerine geçtiğimiz oyunda bize verilen birbirinden tehlikeli, soğukkanlılığımızı ölçen görevleri tamamlayarak örgüt adı verilen suçlular grubuna girmeye çalışıyoruz. Görevimize başlamadan hedefimiz gösteriliyor ve diyaloglar (Türkçe olması güzel olmuş) ardından aksiyona başlıyoruz.
30’dan fazla görev boyunca hedeflerimizi farklı silahlarla indirmemiz isteniyor. Çoğunlukla uzaktan hedeflerimizi keskin nişancı tüfeğimizle indiriyoruz ancak bazı yerlerde yakın mesafe silahlarını kullanmaktan başka seçeneğimiz yok. Silahların yükseltilebilir olmasını da atlamamak gerek.

Görevler haricinde kendimizi geliştirmemiz için de birçok atış poligonu konulmuş ki hiçbir sniper oyununda bu detay yok. Atış poligonlarına girerek mevcut silahınızı daha iyi nasıl kullanabileceğinizi öğrenmeniz mümkün.

YORUMLAR