Looksery

Looksery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Looksery uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda kendi yüzünüzü fantastik hallere sokabiliyor ve animasyonlar ekleyebiliyorsunuz.

Looksery uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak kendi yüz fotoğraflarınızı bambaşka bir hale getirmek için kullanılabilen ücretsiz fotoğraf efekt ve düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor. Bilhassa yüz fotoğrafları üzerinde değişiklikler gerçekleştirmek amacıyla hazırlandığından dolayı genel bir fotoğraf düzenleme aracı arayanların diğer alternatiflere göz atmalarını öneriyorum. Fakat Looksery'i de denemekten çekinmeyin, çünkü yeteneklerini gördüğünüz zaman oldukça şaşıracaksınız.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, içerisindeki FX efektler sayesinde kendinizi fantastik görünümler içerisine sokabiliyor olmanız. Bu efektlerin bazıları sizi bir dergi kapağına çıkmışçasına gösterebilme yeteneğine sahipler ve daha ilginç şeyler isteyenleri de tatmin edecek seçenekler var. Ten rengi değiştirme, göz rengiyle oynama, hafif makyaj uygulamaları yapma gibi pek çok özelleştirme opsiyonu da uygulamanın dahilinde yer alıyor.

Dilerseniz kendi yüzünüzü 3D taramadan geçirerek ona animasyonlar da katabiliyor, hatta kendinizi farklı hayvan ve karakterler yerine de koyabiliyorsunuz. Yarattığınız bu karakteri animasyon olarak da hareketlendirebiliyor, böylelikle eğlenceli anlar yaşayabiliyorsunuz. Animasyonlar ve videolar üzerinde de renkli dokunuşlar yapabildiğiniz için elde edebileceğiniz sonuçların oldukça çeşitli olduğunu belirtmek lazım.

Oldukça sade ve hızlı bir arayüze sahip olan Looksery, internet kullanımı gerektirmediği için dilediğiniz an çalıştırabileceğiniz bir yapıya sahip. Eğer yeni bir fotoğraf düzenleme ve efektlendirme uygulaması arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmeyin.

YORUMLAR