The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth

The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth gerçekçi grafiklerle donatılmış ve zengin içeriğiyle dikkat çeken bir Yüzüklerin Efendisi oyunudur.

The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth serinin hayranları tarafından merakla karşılandı ve çıkışının ilk günlerinde bir hayli olumlu yorum aldı. Orta Dünya’nın melankolik ve tehlikeli atmosferini başarıyla mobil cihazlarımıza getiren The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth’ü tamamen ücretsiz olarak hem tabletlerinize hem de akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Oyunda seride görmeye alıştığımız karakterlerden oluşan bir takım kuruyor ve düşmalara karşı bu takımla mücadele veriyoruz. Toplamda 100’den fazla karakter olduğunu hesaba katarsak oyunun içerik zenginliğini bir nebze olsun tahmin edebilirsiniz. Grafik ve içerik kalitesi olarak tatmin edici seviyelerde yer alan The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth, kaliteli bir savaş oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken bir alternatif.

Oyunseverlerin kendi takımlarını kurma konusunda tamamen özgür olması oyunun en iyi yanlarından bir tanesi. Kurduğunuz takımla Mordor, Gondor, Eriador ve Rohan gibi bölgelerde mücadele ediyoruz. Tüm bu bölgeler gelişmiş grafiklerle tasarlanmış ve ortamın tüm derinliğini başarıyla yansıtmakta.

Eğer siz de Orta Dünya’nın kapılarını mobil cihazınızdan aralamak istiyorsanız The Lord of the Rings: Legends of Middle-earth’ü mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR