Lordz.io 1.13 (Android)

Lordz.io

Lordz.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lordz.io, Ortaçağ'da geçen bir RTS savaş oyunudur.

Bu çevrimiçi, Ortaçağ'da geçen RTS oyununa katılın ve kendinizi kanıtlayın. Piyade, Asker, Okçu, Şövalye, Büyücü, Barbar ve hatta Ejderhalardan oluşan muazzam bir ordu kurmalı ve bundan sonra dünyanın dört bir yanındaki insanlarla savaşmalısınız. 

20 kişilik savaş alanlarının yer aldığı oyunda takımınızı kurun. Pek çok farklı türde ordunun bulunduğu bu yapımda aksiyona, savaşa ve maceraya doyacaksınız. Zorlu savaşlara gireceğiniz bu oyunda bir maç içerisinde 20 takım bulunuyor. Yani 19 farklı düşmanla savaşmanız gereken Lordz.io'nun en eğlenceli yanı ise Ortaçağ'daki savaş sistemini başarılı bir şekilde sunuyor olması.

Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bu yapımda kaleler, büyücü kuleleri ve evler ile kendi üssünüzü inşa edin. Binalarınızı daha güçlü ve dayanıklı hale getirmek için yükseltin. Haritada büyük resmi görün ve krallığınızın sınırlarını genişletin. Aynı zamanda daha hızlı ilerlemek için ordunuzu ikiye ayırın. Doğru zamanda ayırarak diğer derebeylerini yenebilir ve ordularını çalabilir veya biri sizi kovalıyorsa daha hızlı kaçabilirsiniz.

Savaşta ordularınızı güçlendirmek için farklı türde sandıkları toplayın ve özel kartları yağmalayın. 20 oyuncunun arasındaki yerinizi alın ve kendinizi savaş alanına atın. Son gülen ordu kim olacak? Lider Sıralaması'nda 1 numarayı kim alacak? Hadi bunu belirlemek için savaşa katılın!

 

YORUMLAR