Lucid Launcher 10.32 (Android)

Lucid Launcher

Lucid Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lucid Launcher ile Android işletim sistemine sahip tabletinizi ve akıllı telefonunuzu dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Lucid Launcher Android kullanıcılarının cihazlarını kişiselleştirmek için kullanabilecekleri bir launcher’dır. Android cihazlar kullanıcılarına geniş yelpazede kişiselleştirme imkanı sunuyor. Farklı alternatifler kullanarak cihazlarını diledikleri gibi farklılaştırma kisteyen kullanıcıların deneyebileceği Lucid Launcher, kapsamlı özellikleriyle dikkat çekiyor.

Lucid Launcher ücretsiz olarak sunuluyor fakat özelliklerinden memnun kalmanız halinde ücretli olan versiyonunu da deneyebilirsiniz. Elbette ücretli versiyonda daha fazla özellik sunuluyor.

Uygulamada çok sayıda ikon desteği, sınırsız widget, arama barı ve diğer kişiselleştirme seçenekleri yer alıyor. İlgi çekici ve etkileyici sayfa geçişleri sunan Lucid Launcher’da hem yatay hem de dikey kullanım için farklı stiller yer alıyor. Tüm görsel efektlerin akıcı bir şekilde işlemesi de keyfi artıran faktörlerden.

Stabilite, özellik zenginliği ve kullanışlılık gibi üç temel öğeyi göz önünde bulunduran üreticiler Lucid Launcher’ı özel olarak optimize ettiklerini iddia ediyorlar. Bu sayed cihazınızın hızından ve genel performansından ödün vermeden, kullanışlı özelliklerden feragat etmeden dilediğiniz gibi kişiselleştirme şansına sahip oluyorsunuz.