Machineers

Machineers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Machineers, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli bir bulmaca oyunu.

Machineers, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli ve benzerine zor rastlanacak türden bir deneyim vaat eden bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Oyunda 12 farklı bulmaca makinesi yer alıyor ve bizden bu bulmacaları çözmemiz bekleniyor. Adından da anlaşılabileceği gibi oyundaki tüm bulmacalar mekanik dinamikler üzerine kurulu. Fizik dersiyle aranız iyiyse bu oyundan çok keyif alacağınızı düşünüyorum.

Machineers'da sunulan bölümlerdeki makinelerin iç aksamlarını çözmeyi ve sağlıklı bir şekilde çalışmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Onlarca farklı parçadan meydana geldikleri için makineleri anlaması biraz zaman alıyor. 12 bölüm az gibi görünse de her bölümde ciddi bir miktar vakit harcadığımız için oyun hızlı bir şekilde tükenmiyor.

Oyunun bir diğer dikkat çeken noktası ise grafik tasarımı ve modellemelerdeki kalite algısı. Buna ek olarak kullanılan fizik motoru da oyunun akıllarımızda iyi bir izlenim bırakmasını sağlıyor.

Machineers her yönüyle oynaması eğlenceli bir oyun. İnteraktif bölümleri, orijinal model tasarımları ve zorlu bölümleriyle bir bulmaca oyununun nasıl olması gerektiğini gösteriyor.

YORUMLAR