Mad Moles

Mad Moles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Moles, Android cihazları üzerinde vakit öldürmek için oyun oynamak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği ücretsiz bir oyun.

Mad Moles, oyun salonlarında delikten çıkan canavarları boks eldivenleri ile dövdüğümüz oyunların Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş versiyonu. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Mad Moles'de deliklerden çıkan köstebekleri farklı ve çılgın silahlar kullanarak yok etmeniz gerekiyor.

Oyuna eğlenceyi katan yönü ise normalde bu tür oyunlarda deliklerden çıkan canavarlar size karşılık vermez fakat bu oyunda veriyor. O yüzden köstebeklere karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Pek çok farklı karakter bulunan oyunda, aynı şekilde çok farklı silah türü bulunuyor. Köstebekleri avlamak için lazer, el bombası, taramalı, dinamit, av tüfeği vb. tehlikeli silahlar kullanabiliyorsunuz. Farklı ve onlarca bölümden oluşan Mad Moles oyununda keyifli vakit geçirmek mümkün.

Basit ve hafif bir oyun olmasına rağmen, hem zorlanacağınız hem de eğlenceli olan Mad Moles'ü oynamak için tek yapmanız gereken ise ücretsiz olarak indirmek. Android dışında iOS versiyonu da olan Mad Moles, klasik atari oyunları seven Android kullanıcıları tarafından oldukça beğeniliyor. Oynadıkça daha da bağımlısı olacağını Mad Moles'ü kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR