Magicka

Magicka
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magicka, Android tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz ve farklı büyüler oluşturarak karşınıza çıkan düşmanlarınızı alt etmeniz gereken bir aksiyon oyunudur.

Magicka'nın yayımcısı Paradox Interactive, oyunseverlerin bu deneyimi Android cihazları üzerinde de yaşayabilmeleri için oyunu Android tabletler için de farklı bir formatla yayınladı.

Bir büyücünün yönetimini elinize alacağınız ve aksiyon dolu maceralara isterseniz tek başınıza isterseniz de dört kişiye kadar arkadaşlarınızla atılabileceğiniz oyun gerçekten çok eğlenceli ve sürükleyici.

Aksiyon, macera ve rol yapma oyun türlerini bir araya getiren oyunda farklı element türlerine ait büyüleri birleştirerek kendi büyülerinizi yaratabiliyor ve düşmanlarınıza karşı sahip olduğunuz büyülerle savaşıyorsunuz. Yüzlerce farklı büyü üretebileceğiniz oyunda aksiyon hiç azalmadan sürekli devam ediyor.

Tek kişilik oyun moduna nazaran arkadaşlarınızla 4 kişiye kadar oynayabileceğiniz kooperatif modu çok daha keyifli ve oyundan alacağınız eğlenceyi 4'e katlıyor diyebilirim.

Farklı bölümlerin, yeni oyun içi eşyaların, fantastik bir dünyanın ve çok daha fazlasının sizleri beklediği Magicka'yı mutlaka denemenizi öneririm.

Magicka Özellikleri:

  • Elementleri birleştirin ve yüzlerce farklı büyü oluşturun
  • Tek kişilik ve çoklu oyuncu modları için yepyeni bölümler
  • Çapraz platform desteği
  • 4 kişiye kadar kooperatif modu
  • Yeni oyun içi eşyalar
  • Saatlerce oynanış süresi

YORUMLAR